O serwisie

Stworzyliśmy nasz serwis z myślą o Tobie – osobie, która pragnie dzielić się swoimi plikami przez Internet w pełni bezpieczny i komfortowy sposób. Pragniemy zaoferować Ci nasze narzędzie, dzięki któremu usprawnisz swoje działania oraz będziesz mógł szybko dzielić się danymi ze swoimi współpracownikami lub znajomymi.

 

Mając na uwadze przede wszystkim Twoją wygodę postaraliśmy się, aby interfejs naszego serwisu był jak najbardziej przejrzysty i intuicyjny. Ułatwia to znacznie zapoznanie się z nim oraz daje możliwość natychmiastowego, w pełni wydajnego wykorzystania.

 

Jak to działa?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym systemie i wykorzystując opcję „wgraj plik” wrzucisz wszystkie dane, którymi tylko zechcesz się podzielić. Zostaną one umieszczone na naszym serwerze, zaś Ty otrzymasz od nas unikatowy, stworzony wyłącznie dla Ciebie link. Przesyłając go dla swoich znajomych – umożliwisz im pobranie wrzuconych przez Ciebie informacji. Prawda, że proste? 🙂

 

Czy to bezpieczne?

Naszym priorytetem, idącym w parze z łatwością obsługi naszego systemu, jest bezpieczeństwo Twoich danych. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w programowaniu oraz szyfrowanie algorytmiczne SSL jest rękojmią bezpieczeństwa powierzonych nam informacji. Dodatkowo, każdy przesłany przez Ciebie plik posiada wspomniany, unikalny link odsyłający, zaś hasło do Twojego panelu dostępu jest dodatkowo szyfrowane. Wszystkie wrzucone informacje są również po 7 dniach automatycznie usuwane z serwisu, w celu zabezpieczenia ich przed potencjalnym atakiem ze strony hackerów w przyszłości.

 

Nasz regulamin został skonstruowany przez zespół współpracujących z nami prawników w taki sposób, aby wszystkie nasze działania były dla Ciebie w 100% transparentne. Jeśli masz ochotę się z nim zapoznać, wystarczy, że klikniesz w Regulamin